Yerel Yürüyüşler Orange County

Yerel Yürüyüşler Orange County

Yerel Yürüyüşler Orange County:Bu yüzden herkes güneşli bir hafta sonu sabahı yürüyüşe çıkmayı sever ve hava çok kısa süren kış büyüsünden bir köşeye dönerken, Orange County’deki en popüler ve eğlenceli yürüyüşlerden on tanesini bir araya getirdik. herkes için seçenekler ve yakındaki brunch noktaları, hafta sonu evden çıkmak için sadece taze hava, dikey tırmanışlar ve muhteşem okyanus ve dağ manzaraları vaat etmekten daha fazlasını isteyenler için mükemmel bir yürüyüş sonrası panzehir olabilir.

Parkta yer alan 23 parkur ve 17 mil, birçok manzaraya sahip olan akarsular ve Red Rock Kanyonu ile birlikte. Whiting Ranch dağ bisikletçileri ile popülerdir, ancak 20 dakika veya birkaç saat uzunluğa sahip olabilecek kolay, orta derecede kolay bir yürüyüş, hepsi size kalmış. Son yıllarda birkaç dağ aslanı görüşünün yapıldığı bildirildi, bu nedenle bir arkadaşınızı getirin ya da iz boyunca bir grupta seyahat edin. Foothill Ranch’te bulunan, yıllık olarak tavsiye ettiğimiz OC Parks Pass kartı olmadıkça otopark 3 $ ‘dır.

Yerel Yürüyüşler Orange County

İz, Sitton Peak Trail için bir işaretleyiciye 1.25 mil boyunca birkaç çıkıntı etrafında tırmanıyor ve etrafa sarılıyor. Bu iz sırtın biraz çalkalanmasını ve hafif çalkalanmayı gerektirir. 3,273 metrelik zirvenin 360 derecelik manzarası, Cleveland Ulusal Ormanı’nın geniş bir alanına bakmaktadır. Açık günlerde, Pasifik Okyanusu ve Catalina Adası’nı görebilirsiniz. Geri adım atmaya hazır olduğunuzda, adımlarınızı parkurun önüne doğru çekin. En az iki litre su ve iyi güneşten korunma getirin. İyi kazanılmış bir yürüyüş sonrası muamelesi için Candy Store’da durun.

Sahil Yolu’nun iç tarafındaki El Moro Ziyaretçi Merkezi’nde park edin. Parkurun güneybatı ucunda parkur başlıyor. Tepenin dibine tozlu iz devam ederek, araba kampları boyunca toprak yolunu takip edin. El Moro Canyon Trail’de devam etmek için sola dönün ve köprüye gidin. Geyik, roadrunners, tavşan, kertenkele ve diğer yaratıkların dikkatini tutarak kanyona devam et.

Yerel Yürüyüşler Orange County

1,4 mil mesafede, sağa dönün ve sevgiyle “Ben Sanırım” olarak bilinen Doğu Cutoff Patikası’na gidin, El Moro Ridge Patikası’na yavaş ve istikrarlı bir şekilde tırmanın. Buradan sağa dönün ve yokuş aşağı doğru sahile doğru gidin. Bu streç, trekking direklerinin kullanışlı olabileceği bazı dik bölümlere sahiptir. Birçok yürüyüşçünün buna “BFI” (Büyük Yağ Eğimi) demesi için iyi bir neden var.

Kıyı manzarası güzel. Sahil Yolu’nu gördüğünüzde sağdaki iz işaretleyicisini arayın, sizi köprünün yakınındaki El Moro Kanyonu’na götürün ve kir izini ziyaretçi merkezine geri götürün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *