yanıma yakın yürüyüş parkurları

yanıma yakın yürüyüş parkurları

yanıma yakın yürüyüş parkurları: TrailLink.com adresinde yürüyüş parkurları keşfedin.Bir sonraki yürüyüş parkuru maceranızı planlamak için açıklamalar, fotoğraflar ve yorumlar içeren kapsamlı rota rehberlerimizi kullanın.

Burada, hem Batı’nın uzak bölgelerinde hem de Doğu ve Ortabatı’nın kalabalık bölgelerinde uzun mesafeli yollar bulacaksınız.

Devlete Göre Yürüyüş Parkurları bul
Yürüyüş Parkurları hakkında yararlı bilgiler Kış yürüyüşleri, daha iyi manzaralar (yapraklar ağaçların arasında olduğu için), birkaç arkadaş yürüyüşçü, böcek yok, günlerce açık ve net sıcaklıklara sahip muhteşem gökyüzü ve soğuk hava sıcaklıkları gibi harika sürprizler sağlayabilir. İşte Asheville yakınlarındaki favori kış yürüyüşlerimizden bazıları! Her biri için ayrıntılı rehber için isimlere tıklayın.

Deep Creek Şelaleleri: Great Smoky Dağları’ndaki 2.7 veya 5 mil uzunluğundaki üç şelaleyi görün (Sayfanın üstündeki resim, DuanPont Eyalet Ormanı: Yürüyüş, bisiklet ve binicilik için büyük bir parkur ağı bulun. Kışın çoğu için hava, 3 mil karelik bir zammla Hooker Falls, Triple Falls ve High Falls (yukarıdaki resim) dahil olmak üzere çeşitli şelalelere yürüyün 4.4 mil gidiş dönüş yürüyüşle Bridal Veil Falls ve 3 -mile ormanlık yürüyüş sık sık gözden kaçan Wintergreen Falls götürür.

yanıma yakın yürüyüş parkurları

DuPont Eyalet Ormanı’ndaki muhteşem dağ manzaralarını görmek için, 4,5 mil uzunluğunda bir iz veya Stone Mountain’da Cedar Rock Mountain’ı (yukarıdaki resim) ziyaret edin.

Gökkuşağı Şelaleleri: Gorges Eyalet Parkı’nın bitişiğindeki Nantahala Ulusal Ormanı’nda yer alan, 3 kilometrelik bir gidiş dönüş yürüyüş parkuru, 150 metrelik şelalenin önünden, yanından ve tepesinden manzaralar sunmaktadır.

Daniel Ridge Şelaleleri: 150 metrelik bir şelaleye sahip Pisgah Ulusal Ormanı’ndaki Looking Glass Kayası yakınında dört mil yürüyüş yapın. Çok soğuk havalarımız varsa donmuş bir şelaleyi görebilirsiniz. Yakın Cove Creek Şelal

yanıma yakın yürüyüş parkurları

eleri için güzel bir yürüyüş.

Bearwallow Dağı: Asheville şehir merkezinden sadece 31 mil uzaklıkta, bu kel dağın zirvesine iki mil uzunluğunda yürüyüş parkuru yürüyüşü yapın. Aynı park alanından, Trombatore Patikası’ndaki 8 kilometrelik turu, başka bir kel olan Blue Ridge Pastures’a doğru yürüyün. Ayrıca yakındaki Wildcat Rock için yeni iz.

Görünümlü Cam Kaya: Bir kaya yüzünden 180+ derece görüntü için, Pisgah Ulusal Ormanı’ndaki bu yorucu izin tadını çıkarın. 1.700 feet yükseklikte, üç milden (6.5 mil gidiş dönüş) çıkacaksınız. Yakınlarda, John Glass, Looking Glass Rock ve çevresindeki dağların panoramik manzarasını sunan bir diğer kaya yüzüne beş mil uzunluğunda bir iz bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *