en iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunları

en iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunları

en iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunları:Keşif, işçilik ve savaş, özellikle türdeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında yapabilecekleriniz açısından hem çok parlak hem de derin. Bu, kum havuzunu oynamak için çok eğlenceli kılar, çünkü aynı şeyi tekrar tekrar yapmaktan asla mahrum kalmazsınız.
Bağımsız olarak zengin değilseniz ya da bir Sugar Mama ya da Babanız yoksa, altı standartlı oyunları etkilemek için etrafta yatan nakit para paketleriniz yoktur. Ayrıca, hayatta kalma oyunları ciddi bir zaman yatırımı gerektirir. Tüm bu zamanını, malzemeleri kuruma, dayanma gücü, tahkimatlar ve benzeri şeyleri toplayarak, boyayı kurutmak kadar heyecan verici bir oyuna harcamak istiyor. Arkadaşlarınızla, evrendeki varlığınızın anlamını değiştirebilecek sürükleyici bir RPG kum havuzunda bir araya gelmenin keyfini kaçırmak isteyen kapak tarafında… hey bu olabilirdi. Bir Steam Multiplayer Survival araması 169 sonuç verdi. Bu kılavuz, kalabalık olan niş alandan en iyisini seçmenize ve bir sonraki satın alımınızı Ender Pearls’de ağırlığına değdirmenize yardımcı olacaktır.

KLei’s Don’t Starve hayranları bu tek başına genişlemenin keyfine varacak, arkadaşlar şimdi beyefendi bilim insanı Wilson’a bu tuhaf ve büyüleyici alanda 10 karakterden biri (daha fazlasıyla açılacak) olarak katılabilirler. Ancak ateş kaynaklarından stok aldığınızdan emin olun çünkü gece karanlıkta dışarıda kalmayacak zamandır. Grafikleri seviyorum ve rastgele 2B karakterleriniz için rastgele yeni 3B dünyalar yaratabilirsiniz, bana “Noelden Önce The Nightmare” adlı hikaye kitabı versiyonunu hatırlatıyor.

en iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunları

Mütevazi başlangıçlardan itibaren, bu Kayıp-Esk adasının Ülkesi’nde başlayacaksınız, ancak gökyüzü tam anlamıyla bir sınır. Birlikte çalışacağınız birkaç arkadaşınız veya arkadaşlarınız olması en iyisidir, çünkü geri besleme ve zenginleştirme, teknolojiniz gelişmeye başladığında biraz sıkıcı olabilir. Ama hey, kim hiç pimpin Dinozorların kolay olduğunu söyledi? Çok fazla aksiyon ve daha fazla macera ile hayatta kalmamı tercih ediyorum ve Studio Wildcard hayal kırıklığına uğratmadı.

Dışarıda hepiniz Zombie Apocalypse survivalist bu oyuna bayılacak. Zombi terimini gevşek kullanmama rağmen, virüs bulaşmış gibi gözükmüyor, ama ördek gibi yürüyorsa. Zamanınızın çoğunu malzeme bulmak ve takviye etmek için harcayacaksınız, ancak gece zaman zaman buğu yapan sis gibi enfekte olmuş, bu yüzden sağlığınızı koruyun.

Facepunch Studios alayını sunar, bu dünyaya bir dikiş takmadan doğar ve hayatta kalmak için diğer oyuncular da dahil olmak üzere bulduğunuz her şeyi kullanırsınız, bu doğru hayvanlar sizin tek besin kaynağınız değildir. Çıplak koşmak kadar eğlenceli olsa da, soğuktan korunmak için bazı kıyafetler bulsan iyi olur, ateş ve barınak da yardımcı olur. Pas bir zorunluluktur oyunudur, dedemin dediği gibi, “Herhangi bir iyi hayatta kalma oyununun en önemli özelliği Sonny Sonny çıplak yamyamlıktır” demektir.

Sadece bir ev değil, bir kale ve en sonunda kendi krallığını da kurarak seni sürgün eden ve çarmıha gerenlere meydan oku. Barbar evreninin bu Funcom yinelemesinde, Schwarzeneggar ya da daha yeni Momoa versiyonunu geliştirirken diğer oyuncuları savaşta yenin ya da tek bir oyunda bilgisayarla alın. Açık bir Barbar dünyasından bekleyeceğiniz tüm eylemler. İnanılmaz bir şekilde hayal edilen ve detaylı canavarlar, canavarlar ve diğer devlerin yanı sıra savaşacak devler. Harika grafikleri olan oyunlara her zaman prim yatırdım ve bu da favorilerimden biri.

en iyi çok oyunculu hayatta kalma oyunları

Temel hususlara dikkat edin – ateş yakmak için odun kesmek, mahsul yetiştirmek için tohum kullanmak ve bir kulübe inşa etmek için cevher bulmak. Ancak asıl eğlence, hayatta kalmak ve sonunda ittifaklar oluşturmak için savaşırken ya da sizinkileri korumak için baskın ve itmekle savaşırken diğer oyuncuları aldığınızda gelir. Bu FPS hala erken erişimde olsa da, değerli bir yatırım olduğuna inanıyorum. Daha sert oyuncular için tasarlanan Bankroll Studios, önemsizliği ekleyerek derin bir hayatta kalma çok oyunculu tasarladı. Maalesef, birkaç güncellemeden sonra hatalar geldi. Bankroll’un, ilk başta aldıkları devasa hayran desteği nedeniyle bir şeyleri bir araya getireceğine hala inanıyorum. İşte ümit ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *